OPERATÍV VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk az Aegex Technologies, olyan gyújtószikramentes elektronikai eszközök
fejlesztésével foglalkozó vállalkozás, ahol a termékek robbanásveszélyes
ipari környezetben kerülnek felhasználásra.

Az amerikai tulajdonú cég pécsi fióktelepének csapatába keresünk tapasztalt,
vezetői készségekkel rendelkező munkatársat a következő munkakörbe:

A következő feladatok várnak rád:
  • Az aktuális fejlesztési/gyártási igényeknek megfelelő beszerzési, raktározási és anyagáramlási folyamatok fejlesztése, bevezetése és nyomon követése
  • Beszerzés, alapanyag és készletgazdálkodás koordinálása, felügyelete
  • Optimális és biztonsági készletszintek meghatározása, nyomon követése, a termeléshez kapcsolódó készletek nyomon követése
  • Beszerzési és logisztikai KPI-k és folyamatok fejlesztése, folyamatok összehangolása a termeléssel
  • A beszerzés, logisztika és termelés területén megfogalmazott célok, stratégiák harmonizálása, azok megvalósítása
  • A termelés tervezése és a termelési irányelvek meghatározása a Sales előrejelzések és a termelés sajátosságai alapján
  • Gyártásfelügyelet, kapcsolattartás a szerződéses gyártókkal
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú végzettség
  • Alapfokú műszaki ismeretek
  • 3-5 év logisztikai, üzemeltetési, raktárgazdálkodási és gyártási területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Felsőfokú, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő vezetői készségek, kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, proaktív hozzáállás
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalathoz és piaci igényekhez illeszkedő fizetés
  • Céges telefon, laptop
  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Utazási támogatás
  • Dolgozói ajánlási bónusz lehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi céges utazásra
Munkaidő:
  • Kötetlen munkaidő
Munkavégzés pontos helye:
  • Baranya vármegye, Pécs
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra szakmai magyar nyelvű önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!