CREDIT CONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó Anda Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Vevői kintlévőségek kezelése, fizetési felszólítások elkészítése
  • Vevői egyeztetések angol nyelven
  • Kintlévőségkezeléssel kapcsolatos riportok készítése
  • Vevői összevezetések elkészítése
  • Pénzügyi tranzakciók kezelése, egyeztetése a vevőkkel, illetve a pénzügyi osztállyal
  • Bankigazolások és egyéb szükséges információk bekérése a banktól
  • Bankkönyvelés
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a hitelbiztosítóval
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Szakirányú középfokú pénzügyi, gazdasági végzettséged van
  • Könyvelési tapasztalattal rendelkezel
  • Középfokon kommunikálsz angolul (írásban és szóban egyaránt)
  • Jártas vagy az adminisztrációs feladatokban
  • Nagyfokú precizitás és elemzőképesség és vezetői attitűd jellemez
  • Nyitott vagy az önálló munkavégzésre
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
Előnyt jelent:
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Business Central program ismerete
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:30-17:00
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Ügyfelünk vezető ingatlanbefektető és -fejlesztő, amely Lengyelországra, Magyarországra, valamint Közép-, Kelet- és Dél-Európa fővárosaira összpontosít. Piacvezetőként olyan iroda- és üzlethelyiségeket hoznak létre és kezelnek, amelyek segítenek az embereknek abban, hogy jobb és kiegyensúlyozottabb életet éljenek. Küldetésük, hogy erős alapokat adjanak a hosszú távú üzleteknek. Hisznek abban, hogy a kereskedelmi ingatlanok szolgáltatásával és a tartós kapcsolatok kiépítésével valódi értéket teremtenek minden partner: a bérlők, a befektetők és a munkavállalók számára. Minden tevékenységüket a társadalmi és környezetvédelmi szempontok figyelembevételével végzik. Jelenleg szakmai csapatukat szeretnék bővíteni egy új munkatárssal az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 30 nap múlva