ÉPÍTÉSVEZETŐ, TERMELÉS IRÁNYÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a 4-ÉPV Kft. 2004-ben alapult.

Fő tevékenységi köre út- és közműépítés.

Ezen kívül foglalkoznak még magasépítéssel, tereprendezéssel
és más egyéb építési munkákkal is.

Építőipari cégük bővülő csapatába keresnek hosszútávú munkavégzésre
új kollégákat az alábbi pozícióba:

Álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középiskolai végzettség
  • Legalább 5 éves építésvezetői tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
Előnynek számít:
  • AutoCad program alapszintű ismerete
  • Felelős műszaki vezető végzettség
Főbb feladatok:
  • Helyszíni építés szervezése, lebonyolítása
  • Alvállalkozói, megrendelői egyeztetések
  • Saját létszám és alvállalkozók munkavégzésének irányítása
  • Munkagépek, teherautók koordinálása
  • Építésszervezés
  • Elszámolások vezetése
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Próbaidő letelte után teljesítmény utáni prémium
  • Tát (Komárom-Esztergom vármegye) és 40km-es körzete (nem irodai munkavégzés)
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Pest megye

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. Olyan hőkezelő és folyadékkezelő rendszereket tervez és gyárt, amelyek javítják a hatékonyságot, a teljesítményt és a fenntarthatóságot az élvonalbeli vállalatok számára világszerte. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Budapest

Partnerünk a nagy múltú, atomerőművi berendezéseket és egyedi vízgépeket gyártó Ganz EEG Kft. Számukra keresünk 2 új kollégát VIII. kerületi gyárukba hosszú távú munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Bács-Kiskun megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk KECSKEMÉTI telephelyeikre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva