HR KOORDINÁTOR

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó Anda Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai környezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Toborzás-kiválasztás teljes körű ellátása
  • Beléptetés, kiléptetés koordinálása
  • Munkaügyi dokumentumok elkészítése
  • Foglalkozás-egészségügyi programok szervezése
  • Képzések szervezése és dokumentálása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal mindennapi HR kérdésekben
  • Vezetők támogatása HR kérdésekben
  • HR fejlesztésekben történő aktív közreműködés
  • Új intézkedések beépítése a HR folyamatokba
  • Részvétel céges rendezvények szervezésében
  • Együttműködés külső és belső partnerekkel
  • Rendszeres és ad hoc jellegű riportok készítése
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalatod van HR területen
  • Munkajogi, munkaügyi ismereteid naprakészek
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó képességed
  • Pontos, megbízható, lendületes személyiség vagy
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre és határozott fellépésre
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 07:30 – 16:00 óráig.
Munkavégzés pontos helye:
  • 6300 Kalocsa, Anda utca 3-5.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

HR / LABOUR AFFAIRS | Budapest

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat Budapesti központjukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Cégünk az egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk mérnök és IT szakemberek, illetve felsővezetői keresésekben is. Jelenleg új munkatársat keresünk sikeres fejvadász csapatunkba a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva