HELYSZÍNI SZERVÍZES

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgozol a szabadban és rendelkezel gépszerelői végzettséggel? Szereted a mozgalmas munkavégzést? Ha igen, jelentkezz!

Partnerünk magasépítéshez használt építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkozó multinacionális vállalat, akik már több, mint 20 éve jelen vannak a magyar piacon.

Nyíregyházi telephelyükre keresünk új munkatársat

HELYSZÍNI SZERVIZES

pozícióba.
Feladatok, amikben számítanak rád:
  • a gépek és kisegítő berendezések működési, szerkezeti, pontossági vizsgálatainak elvégzése, adminisztrációja
  • szerelés partnereink projekt helyszínein, karbantartás és a kiegészítő tevékenységek (nyomon követés adminisztrálás, alkatrész vételezés)
  • a gépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően
Számukra Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • rendelkezel szakmunkás végzettséggel (gépipari/gépjárműipari/műszaki szak)
  • van tapasztalatod gépszerelő technikusi pozícióban
  • alapfokon kezeled a számítógépes rendszereket (MS Office) és értesz az okos telefonokhoz
  • van B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal
  • jó a problémamegoldó képességed
Előnyként veszik, ha
  • rendelkezel nehézgépkezelői jogosítvánnyal
Amit partnerünk kínál a Számodra:
  • versenyképes bérezést és széleskörű juttatási csomagot (alapbér, utazási támogatás,  mozgóbér, prémium lehetőségek)
  • cafeteriát (havi nettó 20.000 Ft)
  • stabil és hosszú távú munkalehetőséget, tervezhető munkabeosztással
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (telefon, később felszerelt céges autó)
  • tiszta és modern munkakörnyezetet, minőségi munkaeszközöket
  • szakmai kihívásokat, előre lépési és fejlődési lehetőséget
Egyéb információk:
  • munkavégzés helye: Nyíregyháza és annak vonzáskörzete
  • munkaidő: hétfőtől péntekig: 7-16 között, 60 perces munkaközi szünettel (túlóra vállalási hajlandóság- esetleges elhúzódó munka esetén)
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el friss önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

SKILLED WORK | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva