SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Home office

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit kínálnak neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • A Távol-Keletről érkező termékek nyomonk követése és vámkezeltetése
  • Környezetvédelmi termékdíj, EPR nyilvántartással kapcsolatos feladatok
  • A szállítmányozási adatbázis frissítése, karbantartása
  • Vámhatározatok és fuvarszámlák, import számlák ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése
  • Szállítási reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás a szállítmányozókkal
  • Statisztikai adatszolgáltatások előkészítése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Van szállítmányozás, vámügyintézés és/vagy EPR, termékdíj területén szerzett tapasztalatod
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvismerettel rendelkezel írásban és szóban egyaránt
  • Van tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Ügyfélorientált vagy
  • Gyors és pontos munkavégzés jellemez
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)
Előnyt jelent:
  • Szállítmányozás, vámügyintézés, EPR, termékdíj területén szerzet végzettség
  • Navision program ismerete
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:30-17:00 óráig.
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

SKILLED WORK | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak. Magyar leányvállalatuk több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
SKILLED WORK | Budapest

Partnerünk egy élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó vállalat. Csapatuk több mint két évtizedes tapasztalatával és ügyfélközpontú üzleti felfogásával szolgálja partnereit. Budapest X. kerületi, Száva utcai telephelyükre keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
LOGISTICS / TRANSPORTATION | Pest megye

Partnerünk több, mint 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődött a komplex logisztikai szolgáltató cégük, ezért gyöngyösi központjukba keresünk számukra hosszútávra megbízható szakembert. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy a tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva