MARKETING & BRAND MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk piacvezető szerepet tölt be a szépségiparban, és most lehetőséget kínálnak egy dinamikus jellem számára, aki felismeri és kiaknázza a szakma folyamatosan változó lehetőségeit.

Ha rendelkezel szilárd marketingháttérrel és kreatív megközelítéssel rendelkezel a brandépítés terén, valamint érzékeny vagy a fogyasztói igényekre és trendekre, akkor ez a pozíció Neked szól!

Akik csatlakoznak hozzájuk, azok egy valódi siker sztori résztvevőivé válhatnak. Számos feltáratlan lehetőség áll rendelkezésükre a marketing terén, egy valóságos kincsesbányát és bizalmat is kínálnak azoknak, akik szívükkel, lelkükkel és elkötelezettséggel ápolnák ezt.

Csatlakozz hozzájuk, és segítsd elő a cégük növekedését és sikereit egy izgalmas
és inspiráló környezetben, ahol lehetőséged lesz saját ötleteidet megvalósítani és innovatív megoldásokat hozni a piacon!

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Marketingstratégia létrehozása és végrehajtása
  • Marketingtevékenység eredményességének nyomon követése, statisztikák, kimutatások készítése, dokumentálás
  • Riportok készítése és riportálás a menedzsment felé
  • PPC és SEO kampányok menedzselése a külsős ügynökséggel
  • Online felületek, social tartalmak folyamatos koordinálása az ügynökséggel
  • Együttműködés a tartalomgyártókkal, illetve önálló tartalomgyártás
  • Napi szintű együttműködés a grafikus, fotós és videós csapattal
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Projektmenedzsment
  • Marketing beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Belső és külső rendezvények szervezése és lebonyolítása
  • Weboldal naprakészen tartása (sliderek, hírek, blogcikkek stb...)
  • Együttműködés és közös gondolkodás a sales és fejlesztői csapattal a célszámok elérése érdekében
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves, marketing területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás, pontosság, jó szervező-, és problémamegoldó készség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • A közösségi média teljesítményének követése, jelentések készítése a növekedésről
  • MS Office, Analitikai oldalak, appok, illetve bővítményekben való jártasság
  • Angol nyelv aktív használata kommunikációs szinten szóban és írásban egyaránt
  • Légy önálló, de csapatban is tudj dolgozni
  • Legyenek kreatív ötleteid, javaslataid
Előnyt jelent:
  • Nem munkatársat, hanem egy új csapattagot keresnek
  • Motivál az alkotni vágyás, a pörgés és az újdonságok
  • Van jövőképed az AI és marketing kapcsolatáról, és eszközök is vannak, amelyeket ezekhez tudsz rendelni
  • Az alábbi platformok nem ismeretlenek számodra: Sales Autopilot, OneSignal, Manychat, Wordpress, Analytics, META, Figma, Canva, CapCut
Amit kínálnak:
  • Barátságos, családias, pozitív csapat tagja lehetsz
  • Változatos feladatok, önálló munkavégzés, alkotó kreatív munka
  • Munkába járás támogatás
  • Ingyenes parkolás
  • Céges iPhone
  • Kutyabarát iroda
  • Dolgozói kedvezmény a cégcsoport összes termékére
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
  • Világszinten ismert és elismert márka képviselete
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát bérigénye megjelölésével és referenciái csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

MARKETING / PR / MEDIA | Budapest

Partnerünk médiaértékesítéssel foglalkozó és dinamikusan növekvő vállalat. Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 22 nap múlva