BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit kínálnak neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulás biztosítását mentor segítségével
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Komplex juttatási csomagot (teljesítménybér, jelenléti bónusz, SZÉP-kártya)
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Modern, kényelmes munkaruhát a belépést követően
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Reklámtermékek különböző technológiával történő emblémázása
  • Nyomatok látványterv szerinti ellenőrzése
  • Minőség és darabszám folyamatos figyelése
  • Kapcsolattartás a területtel és a társosztályokkal
  • A munkaterület tisztán tartása
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Nem jelent gondot számodra a monotonitás
  • Szereted a pontos, precíz munkavégzést
  • Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni
  • Érdekel az emblémázás világa
Előnyt jelent:
  • Gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat
Munkavégzés pontos helye:
  • 6300 Kalocsa, Anda utca 3-5.
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, két műszak: hétfőtől péntekig 06:00-14:00, 14:00-22:00
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Budapest

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába ÚJ KOLLÉGÁKAT fix és változó helyszínnel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva