FESTŐ, GIPSZKARTONOS

Munkavégzés helye: Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Több éves tapasztalatod van festésben és gipszkartonozásban?
Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal is?

Akkor jelentkezz, Partnerünknél a helyed!

Partnerünk egy magyar dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, amely az építőipar modern
és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve
meghatározó szereplője a magyar építőiparnak.

A tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő irodát és önálló tűzépet is üzemeltetnek,
valamint belföldi fuvarozással is foglalkoznak.

Tatabányai központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A következő feladatok várnak Rád:
  • Festés és gipszkartonozás végzése lakások és irodák építésekor, valamint felújításakor,
  • Homlokzatok hőszigetelése,
  • Munkaterületek előkészítése és tisztán tartása,
  • A precíz munkavégzés biztosítása az ügyfelek elvárásainak megfelelően,
  • Együttműködés más szakemberekkel a projekt hatékony lebonyolítása érdekében.
A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:
  • Minimum 3 éves tapasztalat festésben és gipszkartonozásban,
  • Igényes, alapos és precíz munkavégzés,
  • Referenciával való rendelkezés,
  • Csapatban való munkavégzés és kommunikációs készségek,
  • Rugalmasság és képesség az egyidejű projektek kezelésére,
  • Jogosítvány és saját gépjármű próbaidő alatt,
  • Agilis és fiatalos hozzáállás.
Amit Megbízónk kínál:
  • Versenyképes fizetés,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Szakmai és egyéni fejlődés elősegítése (személyes mentor, gyártói oktatások),
  • Garantált a jó hangulatú légkör, összetartó csapat,
  • Hosszútávú karrierlehetőség (cégcsoportunk folyamatos bővülésével),
  • Érdekes és változatos projektekben való részvétel.
  • Tatabánya, illetve innen indulva projekttől függően Budapest, Komárom-Esztergom, Fejér és Győr-Moson-Sopron vármegyék.
Ha szeretnél részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében, csatlakozz csapatukhoz és add le jelentkezésed friss önéletrajzod és bérigényed megjelölésével az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SKILLED WORK | Fejér megye

Ismered a kőműves és hideg burkolási munkákat és van építőipari tapasztalatod? Akkor jelentkezz, hisz Partnerünknél a helyed! Partnerünk egy magyar dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak. A tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő irodát és önálló tűzépet is üzemeltetnek, valamint belföldi fuvarozással is foglalkoznak. Tatabányai központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Physical, Auxiliary & Trained work | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva