LABVIEW FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy stabil, erős növekedési potenciállal rendelkező, magyar tulajdonú vállalat, amely védelmi és automatikai rendszereket fejleszt és gyárt a villamosenergia-ipar számára.

Jelenleg csapatuk bővítésére keresünk hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba:

LABVIEW FEJLESZTŐ.
Feladataid lesznek:
  • Tesztberendezések fejlesztése, átalakítása (HW, szoftware)
  • Új tesztberendezések és tesztelési eljárások kifejlesztése, validálása
  • Tesztberendezések működőképességének biztosítása belső és külső erőforrások bevonásával
  • Berendezések optimalizálása, modernizálása és ezzel a tesztelési költségek csökkentése
  • Tesztberendezések karbantartási munkáinak és eseti javításainak megszervezése és elvégzése
  • Tesztgépekben történt változtatások dokumentálása és a dokumentumok felülvizsgálata
  • Gyártás támogatása problémák esetében (helyben és külső helyszínen)
Amit partnerünk kér Tőled:
  • Felsőfokú gépész, villamos vagy mechatronikai végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat hardverfejlesztő mérnökként vagy LabView fejlesztőként
  • Angol középszintű nyelvtudás (külföldi partnerekkel való kapcsolattartás során használatos írásban és szóban is)
  • Vezetői tapasztalat, vagy vezetői kompetenciák
  • Elektrotechnikai tudás
  • HW fejlesztői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Tesztelési területen szerzett tapasztalat
  • Villamosenergia-ipari védelmek ismerete
  • Adatbázis rendszerek ismerete
  • Gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat
Amit megbízónk a munkádért cserébe kínál:
  • Feladatkörhöz illeszkedő bérezés
  • Prémium, ami függ a céges és a személyes teljesítménytől
  • Éves SZÉP kártya kifizetés
  • Céges autó megegyezés szerint
  • Laptop, mobiltelefon biztosítva (magánhasználatra is)
Munkavégzés helye:
  • Budapest 15. kerület (4 perc autó útra a Pólus Center Bevásárlóközponttól)
Munkavégzés ideje:
  • Napi 8 óra - rugalmas munkaidőben – törzsidő: 9:00-15:00
  • Home office: munka jellegéből adódóan max. heti 1 nap
Amennyiben szívesen csatlakoznál ügyfelünk csapatához, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!