SENIOR PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Nemrégiben jubileumát ünneplő megbízónk az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein tevékenykedik. A szakma élvonalát képviselő csapatukba

SENIOR PROJEKTMENEDZSERT

keresünk izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására. A cég időről-időre megméretteti magát szakmai versenyeken, így ha szeretnél akár díjnyertes projekteket is vezetni, jelentkezz!
Projektmenedzserként a feladataid lesznek:
  • Komplex projektek előkészítése, vezetése és együttműködés a projekt tagokkal stratégiai és operatív kérdésekben egyaránt
  • Projekt ütemterv készítése, ütemterv monitoring és kontrolling feladatok elvégzése, projekt haladásjelentések készítése
  • Beszerzési stratégia kidolgozásában való részvétel, a beszerzések lebonyolítása, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése
  • Együttműködés a Quantity Survey, a Project management team operatív irányítása, együttműködés a műszaki ellenőri team irányítását végző projekt tagokkal, kapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal és szakértőkkel
  • Részvétel a design management team munkájában, együttműködés a design managementért felelős projekt tagokkal
  • Kivitelezések koordinációja/ellenőrzése, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése
  • Az általános projekt adminisztráció, szerződések előkészítését végző team irányítása
  • A budget kalkulációt végző team munkájának koordinációja, együttműködés a Quantity Survey team vezetésért felelős projekt taggal, döntés előkészítő tanulmányok készítése
  • Kockázatelemzés, minőségbiztosítási és mintavételi tervek összeállításának irányítása
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai építész / építőmérnöki diploma
  • Legalább 5 éves magas vagy mélyépítésben szerzett komplex tapasztalat projekt menedzserként
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • ArchiCAD/AutoCAD program használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Magasépítési műszaki ellenőri jogosultság
Amit a megbízónk kínál:
  • Év végi jutalom teljesítmény alapján
  • Amennyiben igény van céges autóra, akkor a bértárgyalás részét képezheti
  • Rugalmas munkaidő, alakítható ebédidő
  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák és szakmai fejlődést inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli projektek
  • A szakma élvonalába tartozó partnerek és elismert, nemzetközi Megbízók
Munkavégzés helye:
  • Iroda: XII. kerület, a MOM Parkkal szemben
Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség a Jelentkezés gombra kattintva pályázd meg szakmai önéletrajzoddal!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Ügyfelünk fő profilja a csarnoképületek (üzem- és raktárépületek) tervezése, acél vázszerkezetének gyártása, generálkivitelezése. Ezenkívül hagyományos építőipari tevékenységgel, irodaépületek generál tervezésével és generálkivitelezésével is foglalkoznak. A cég Vállalkozási csoportjának új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Budapest

Partnerünk környezetvédelmi kivitelezési és kármentesítési feladatokra specializálódott magas- és mélyépítésben több évtizedes tapasztalattal rendelkező stabil cég. Hozzájuk keresünk határozatlan idejű munkavégzésre új kollégát az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 17 nap múlva