PLC PROGRAMOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne egy olyan vállalatnál dolgozni, amely egyedi szerszám- és berendezéstechnikai megoldásaival a jövő generációs autógyártást támogatja világszerte?

Szeretné a munkájának eredményét a jövő autóiban látni és mindezt KIEMELKEDŐ MUNKABÉRREL és HOME OFFICE lehetőséggel?

A vállalat 5 évtizedes múltra tekint vissza, klasszikus szerszám- és berendezés beszállítóból egy globális technológiai partnerré fejlődött.

Jelenleg új kollégát keresünk partnerünkhöz az alábbi pozícióba:

Feladatok:
Gépek és berendezések Siemens PLC programozása,
A kész, felprogramozott gép beüzemelése az ügyfélnél,
• Alkalmankénti, utólagos beállítások biztosítása az ügyfélnél,
Szoros együttműködés az elektromos tervező csapat tagjaival.

Elvárások:
Egyetemi vagy főiskolai villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség,
1-2 év Siemens PLC programozásban szerzett tapasztalat (Simatic + TIA portal ismerete),
Angol középszintű nyelvtudás,
Ms Office ismerete.

Előny:
EPLAN tervezői szoftver ismerete.

Juttatások:
KIEMELKEDŐ alapbér,
Cafeteria támogatás,
Eredménytől függő bónusz rendszer,
HOME OFFICE lehetőség,
Rugalmas munkaidő,
Bejárástámogatás,
Szakmai- és nyelvi képzések.

Munkavégzés helye: Mór

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig, napi 8 óra

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva.