KIJÁRÓ SZERVIZMÉRNÖK (KELET-MAGYARORSZÁG)

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk élelmiszeripari területen tevékenykedik, hazai és nemzetközi környezetben egyaránt. A gépek értékesítése mellett, feldolgozó, mérő, adagoló, csomagoló, ellenőrző, alapanyag- és készterméktovábbító, illetve -mozgató rendszerek tervezésével, továbbá kivitelezésével foglalkoznak.

Fiatalos csapatuk bővítése céljából keressük legújabb, akár PÁLYAKEZDŐ kollegájukat

KIJÁRÓ SZERVIZMÉRNÖK

pozícióba.

Feladatok, melyeket Partnerünk Rád bízna:
  • A cég által forgalmazott gépek telepítésének felmérése, javítása, karbantartása
  • Partnereknél történő javítások elvégzése- napi 2-3 ügyfél
Ami tökéletes jelöltté lesz a pozícióra:
  • Felsőfokú villamos vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Felsőfokú szakmai angol nyelvtudás - akár külföldi partnerek látogatása; gépsorok mellől történő egyeztetések miatt
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Munkádért cserébe az alábbi juttatásokra számíthatsz:
  • Hozott tapasztalathoz igazított bérezés
  • Céges autó - havi 700 km-ig magánhasználtra
  • Céges mobiltelefon és laptop magánhasználatra is
Munkavégzés helye:
  • Partnereknél történő javítások ellátása országosan, főleg Kelet-Magyarországon
  • Éves szinten 1-2 alkalommal külföldi munkavégzés/ továbbképzés
Ha motivált és elkötelezett vagy, illetve szeretnél változatos pozícióban dolgozni, kérjük, küldd el legfrissebb önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Szeretnéd magad az ország egyik legnagyobb célgépgyártó vállalatánál kipróbálni? Akkor ez a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Partnerünk 1989-ben alapított, meghatározó magyar tulajdonú vállalat, mely dinamikusan fejlődő ipari kazán és energiatechnológia szállító, rendszer optimalizáló mérnökiroda és szerviz cég. Partnerünk látja el a Bosch ipari kazántechnológia magyarországi képviseletét is. Szerviz csapatuk bővítése céljából keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Fő profiljuk a műanyagflakonok gyártása. A társaság megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik! Ennek következményeként fiatal és dinamikus csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva