KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk a Serioplast Hungary Kft. a Serioplast Group
magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult.

Fő profiljuk a műanyagflakonok gyártása.

A társaság megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik!

Ennek következményeként fiatal és dinamikus csapatukba keresünk
új munkatársat az alábbi pozícióba:

A Karbantartó csoportvezető a Technical Manager - Műszaki vezetőnek jelent.
Ennek a pozíciónak a célja a karbantartási folyamatok (beleértve a megelőző és korrekciós karbantartást),
valamint a műszaki alkatrész rendelések, raktározás és készletkezelés,
ellenőrzése és vezetése – beleértve a „plan-do-check-act” fázisokat (PDCA ciklus).

Fő feladatok és felelősségek:
  • Proaktív kapcsolattartás az érintett részlegekkel (tervezés, gyártás) és folyamatosan egyeztetni a karbantartási tevékenységek ütemezéséről
  • Naponta összegyűjti a műszaki hibajelentéseket, és hozzárendeli, ütemezi, nyomon követi az elvégzett karbantartásokat és a pótalkatrész-szükségletet
  • Ütemezi a műszakos technikusok napi feladatát, és nyomon követi napi munkájukat
  • Kézben tartja a műszaki alkatrész rendeléseket, raktározást, készletet és felhasználást közvetlen beosztott (műszaki anyagraktáros) segítségével
  • Részt vesz a műszaki meghibásodások megoldásában és a kiváltó okok elemzésében, és alkalmazza a megfelelő tanulságokat a megelőző karbantartási tervben
Követelmények:
  • Mérnöki végzettség vagy azzal egyenértékű gyakorlat
  • Legalább 3 év karbantartási tapasztalat (karbantartó mérnökként)
  • Minimum 1 év vezetésben szerzett tapasztalat
  • Megelőző karbantartásban (TPM) szerzett tapasztalat
  • Műszaki alkatrész raktározásban és rendelési folyamatban szerzett tapasztalat
  • Az egészségügyi, biztonsági és környezetvédelmi szabályok és gyakorlatok jó ismerete
  • ERP rendszer (lehetőleg SAP), és karbantartó szoftverek alkalmazott alapismerete
  • Kommunikáció szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Problémamegoldás. Legyél elemző, precíz és következetes. Minőségi kompromisszumok nélkül végezd a munkád
  • Csapatjátékos. Építs bizalmat kapcsolataidban, és járulj hozzá ahhoz, hogy a munkakörnyezet pozitív és stabil legyen
  • Vezetés. Szervezd meg a csapatod világosan és hatékonyan. Szánj időt a fejlesztésükre
Előny:
  • Műanyag fröccsöntési technológiák (EBM és/vagy SBM és/vagy IM) ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások (cafetéria, bónusz, utazási költségtérítés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Angol nyelvi képzés
  • Szakmai továbbképzés
Munkavégzés pontos helye:
  • Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat.Olyan hőkezelő és folyadékkezelő rendszereket tervez és gyárt, amelyek javítják a hatékonyságot, a teljesítményt és a fenntarthatóságot az élvonalbeli vállalatok számára világszerte. Ügyfelünk fiatalos csapatába keresünk tapasztalt munkatársakat folyamatos munkarendbe a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében keressük legújabb tapasztalat kollegájukat 12 órás munkarendbe a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva