TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Energiaipar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Jártas vagy az energetikai berendezések területén és a kereskedelemben is szereztél már tapasztalatot?

Szeretsz kommunikálni és a műszaki támogatás a TE területed?

Ha fentebb magadra ismertél, ez a pozíció NEKED szól!

Budaörsi partnerünk 20 éve kezdte el a légszerszámok és pneumatikus gépek forgalmazását. Széles alkatrészválasztékkal és teljeskörű szervizzel szolgálja ki ügyfeleit.

Jelenleg új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Energetikai berendezések forgalmazásával kapcsolatos műszaki támogatás
  • Kapcsolattartás a beszállítóval
  • Napi kapcsolattartás az értékesítőkkel, az ő támogatásuk/oktatásuk
  • Szerelőkkel az igény szerinti műszaki támogatás biztosítása részükre
  • Felhasználóknál jelentkező műszaki problémák kezelése
  • Vevői és szállítói rendelések irányítása
  • Szükség esetén közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki/gépész végzettség (gépész vagy villamosmérnök)
  • Minimum 3 éves tapasztalat áramfejlesztők, vagy egyéb energetikai eszközök forgalmazásában/javításában
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Energetikai berendezések ismerete
  • Kereskedelemben (műszaki területen) szerzett tapasztalat
  • Értékesítési tapasztalat (készségek, ügyfélkontaktok)
  • Belső és külső kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • CRM és vállalatirányítási rendszerek ismerete

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Juttatások:

  • Cafeteria
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon
  • Bónuszlehetőség

Munkaidő: 7:30-16:00

Munkavégzés helye: Budaörs

HO lehetőség nincs ebben a pozícióban, de ha szükséges, akkor megbeszélés kérdése.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 22 nap múlva