ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (MŰSZAKI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ipari automatizálási termékek - pneumatikai, elektronika, célgépépítő elemek, ipari tömlők - kereskedelmével foglalkozó, családi tulajdonban lévő partnerünk számára keresünk új munkatársat

pozícióba, azonnali munkakezdéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Értékesítést támogató munkatársként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Bejövő vevői igények feldolgozása
  • Ajánlatkérések kezelése e-mailen és telefonon keresztül
  • Megrendelések felvétele
  • Vevőkkel és szállítókkal való kapcsolattartás
  • Számlázási feladatok ellátása
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség megléte
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Felsőfokú végzettség gépész-,villamosmérnök vagy műszaki menedzser területen
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Teljesítményalapú bónusz
  • SZÉP kártya juttatás
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Szekszárd
  • Munkaidő: Hétfő-Csütörtök: 08:00-16:30, Péntek: 08:00-15:30

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Egyéb | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk adminisztrációs gyakornok pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Baranya megye

Érdekel a biztosítási, pénzügyi szektor és szívesen ki is próbálnád magad egy mozgalmas, változatos pozícióban? Akkor partnerünknél a helyed! Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta kiépítésén munkálkodnak. Most fiatalos, lendületes csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva