ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye Tolna megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekel a biztosítási, pénzügyi szektor és szívesen ki is próbálnád magad egy mozgalmas, változatos pozícióban?
Akkor partnerünknél a helyed!

Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta
kiépítésén munkálkodnak.

Most fiatalos, lendületes csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladataid lesznek:
  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása, munkájuk támogatása
  • Havi beszámolók elkészítése
Partnerünk téged keres, ha:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • "B" kategóriás gépjárművezetői engedélyed van, és szeretsz is vezetni
  • Számítógépes ismereteid (Word, Excel) felhasználói szinten állnak
  • kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Ügyfélorientált és segítőkész vagy
Amit Partnerünk kínál számodra:
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszonyban való munkavégzést
  • Fiatal, lendületes csapatot
  • Fix, versenyképes bért
  • Folyamatos támogatást, képzést
  • Szolgálati autót, tankolókártyát, telefont és laptopot
Munkavégzés helye: Baranya és Tolna megye

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Egyéb | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk adminisztrációs gyakornok pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Tolna megye

Ipari automatizálási termékek - pneumatikai, elektronika, célgépépítő elemek, ipari tömlők - kereskedelmével foglalkozó, családi tulajdonban lévő partnerünk számára keresünk új munkatársat ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (MŰSZAKI TERÜLET) pozícióba, azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 7 nap múlva