LOGISZTIKAI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk ragasztó és tömítőanyag gyártásával foglalkozik professzionális felhasználók számára.

Logisztikai csapatuk élére keressük új munkatársukat a következő munkakörbe:

Logisztikai vezetőként a következő feladatokat kellene ellátnia:
  • Kiszállítások dokumentumainak (számlák, fuvarlisták, fuvarlevelek) ellenőrzése
  • EKÁER rendszerrel/bejelentésekkel kapcsolatos teendők felügyelete
  • Külföldi gyárakkal, megrendelőkkel és beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Raktárkészletek napra készen tartása és ennek megfelelően a megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Részletes szállítási terv elkészítése értékesítési statisztikák alapján
  • Heti, havi szállítási terv készítése
  • Operatív beszerzési feladatok ellátása
  • 12 fős csapat szakmai támogatása és irányítása
Amit Megbízónk kér Öntől:
  • Felsőfokú logisztikai/közgazdász/külkereskedelmi végzettség megléte
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat a logisztika területén (fuvarszervezés, szállítmányozás)
  • Legalább 1 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Előnynek számít:
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Szerb és/vagy horvát nyelvtudás
  • SAP és Pivot tábla ismeret
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Nyelvtanulás támogatása
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Budapest
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Logisztikai szolgáltató partnerünk számára keresünk új munkatársat RAKTÁRVEZETŐ pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Orvostechnikai eszközök nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 23 nap múlva