ÉPÜLETGÉPÉSZ PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk immár 15 éves múlttal rendelkező PIACVEZETŐ magyar vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak.

Vasbeton- és acélszerkezetű ipari csarnokaik nagysága 2-20.000 nm2-ig terjed, projektjeik értéke pedig 5-10 milliárd Ft között mozog. A kivitelezési időszak 6-12 hónap és egy Építésvezető egyszerre fixen egy projekten dolgozik. Referencia-partnereik: Mercedes, Hankook, Henkel, Praktiker, B Braun.

A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a beruházó, tervező, kivitelező és műszaki ellenőr között,
  • Részvétel a heti kooperációkon,
  • Koncepció tervezés, a tervező által leszállított tervek felülvizsgálata, műszaki észrevételek kidolgozása,
  • Kivitelezői tenderek összeállítása,
  • Költségvetés és ütemterv készítése, betartása,
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok elemzése, összehasonlítása,
  • Futó kivitelezési projektek műszaki ellenőrzése,
  • Költséghatékonyság számítások, projektértékelés, utókalkuláció,
  • Átadás-átvételi és birtokbaadási eljárásban való részvétel.

Amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi épületgépészmérnöki végzettség,
  • Minimum 3 éves tapasztalat ipari épületek kivitelezésében.
Amit megbízónk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil anyagi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalatnál,
  • Kiemelkedő bérezés mellett 100% bejelentés,
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra is,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (autó, laptop, telefon),
  • Családias csapat - gyakori közös programok, csapatépítők.
Projekthelyszínek:

A cégnek országosan vannak projektjei, de főként Budapest, Pest megye környékén, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Veszprém környékén összpontosulnak.

Munkarend:

Hétfőtől péntekig 7:00-17:00 - rugalmas munkarend a projekt állásának függvényében (általában 40% iroda és 60% projekthelyszín).

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Komárom-Esztergom megye

Ön is szeretne részese lenni a jövő technológiájának? Már kisgyermekként is ámulatba ejtették a robotok és a mögötte lévő technológia? Akkor ezt az állást Önnek találták ki! Az ipari automatizálás területén elismert, high-tech megoldásokkal foglalkozó Partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: PROJEKTMÉRNÖK

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Villamosmérnök végzettséggel rendelkezel? Már van tapasztalatod projektmenedzsment területen is? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező vállalkozás, amely az adatközponti, biztonságtechnikai és energetikai rendszerek piacán a leginnovatív gyártókkal tevékenykedik szoros együttműködésben. Tervező és kivitelező mérnök munkatársaik olyan projektekben segítik, támogatják Ügyfeleiket, ahol a cél az átmeneti vagy tartós szakmai erőforrások hiányának feloldása, illetve speciális szaktudást igénylő szakvélemények formálása. Most számára keresünk új munkatársat, adatközponti és épületgépészeti projektek erősáramú rendszereinek megvalósítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva