ALKALMAZÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye Budapest Külföld

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk saját fejlesztésű mikrohullámú nedvességtartalom méréssel foglalkozik.
Kísérleti fejlesztések, kutatás-fejlesztés és saját termékeik értékesítése a portfoliójukhoz tartozik.
Folyamatosan bővülő piaci igényeik kielégítésére
szeretnék csapatukat bővíteni egy igen változatos munkakörben

pozícióban
Ellátandó feladatok:
  • Mikrohullámú nedvességmérő rendszer telepítéséhez kapcsolódó előkészületi feladatok ellátása
  • Rendszer telepítés, üzembe helyezés
  • Éves felülvizsgálatok elvégzése a helyszíneken, illetve szerviz-hotline működtetése
  • Ügyféltámogatás, kapcsolattartás a partnerek műszaki személyzetével
  • Stratégiai fejlesztési feladatok támogatása, tesztek szervezése, bonyolítása
  • Szoros együttműködés a Fejlesztő csapattal és Szerviz technikus kollégákkal
Elvárások:
  • Villamosmérnök (ideális: híradástechnikai szak) vagy Fizikus végzettség megléte
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás - 95%-ban külföldi projektek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Projektmenedzsment gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság - biztosított utazási feltételek mellett
Előny:
  • Programozási ismeretek: C, C++, webprogramozás
  • További idegen nyelvek ismerete
Bérezés és egyéb juttatások:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Utazások támogatása, + extra napi díj
  • Éves jutalom
  • Bejárás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Igen változatos munkakör, bő mozgástérrel
  • Egyedülálló szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros
  • Külföldi projektek

Amennyiben szívesen csatlakozna ügyfelünk csapatához, küldje el frissített angol és magyar nyelvű önéletrajzát egy ajánlólevél kíséretében a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: Olyan tapasztalt fizikus, gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök karon végzett szakemberek jelentkezését várjuk - akik elemző, kreatív és nyitott szemléletükkel szívesen erősítenék egy piacvezető cég csapatát Tanácsadóként K+F projekteken. A betanítást a cég biztosítja!

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Vegyipar, Gyógyszer | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Biomérnökként mindig a járatlan utakat kerested és a kíváncsiság hajtott? Olyan csapatban dolgoznál szívesen ahol a szakkönyvektől eltérve lehet kísérletezni? Partnerünk laboratóriumában pont erre lesz lehetőséged! Megbízónk piacvezető baktériumkészítményeket gyárt és forgalmaz, stabil háttérrel és biztos jövőképpel rendelkeznek. Csapatukba olyan munkatársat keresnek aki K+F projektekben szeretne részt venni, továbbá szakmai kihívásokat keres fermentációs területen. Nem csak a laboratórium berkein belül kell dolgoznod hanem megismerheted és együttműködhetsz az üzemben lévő folyamatokkal és munkatársakkal így azt is láthatod, hogy a labori munkád eredménye hogyan valósul meg a gyakorlatban. Bővülés miatt keresik csapatuk legújabb tagját

A hirdetés lejár 30 nap múlva