LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne egy fiatalos mégis stabil nemzetközi hátterű cégnél dolgozni?

Ha a válasza IGEN, van egy remek lehetőségem a Számára!

Ügyfelünk egy nemzetközi csomagolástervező és gyártó vállalat, mely közel 27 éve szolgálja ki ügyfeleit. A vállalat a világ 62 országában 145 gyártóüzemmel rendelkezik.
A Pest megyében működő üzemegységük kizárólag élelmiszeripari csomagolóanyagokat gyárt prémium sajt- és húskészítményekhez történő felhasználásra. A nyomdaüzemükben, laminálónkban, tekercsvágóikban és tasakgyártó üzemükben készített fólia és tasak formátumú termékeikkel a teljes európai piacon jelen vannak.

Ebbe a dinamikusan fejlődő környezetbe keresünk most az alábbi pozícióba munkavállalót:

Feladatok, melyekben számítunk Önre:
  • Szállítmányozási igények feldolgozása, regisztrálása, fuvarszervezés,
  • Import és export szállítmányok kísérő dokumentumainak elkészítése,
  • Vámügyintézés támogatása, EKÁER-ügyintézés,
  • Kapcsolattartás a külsős belföldi és külföldi szállítmányozó partnerekkel,
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Logisztikai asszisztensként szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség ,
  • Kiváló elemző- és szervezőkészség,
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés,
  • Monotonitástűrő, de rugalmas személyiség.
Előny, de nem feltétele a pozíciónak:
  • Felsőfokú végzettség közgazdász vagy logisztikai szakirányon,
  • SAP-ismeret.
Amit partnerünk kínál:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Szaktudáshoz illeszkedő alapbér, cafetéria, valamint éves bónusz,
  • Biztos nemzetközi háttér, fiatalos környezet,
  • Bejárás támogatása,
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett).
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől-péntekig: 8:00-16:30 (törzsidő: 9:00-15:00).
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Az elmúlt évek során partnerünk járműparkja jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Ezért keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki korábbi szakmai tapasztalatát alkalmazva a családi vállalkozás tagja lesz.

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Szívesen bővíted tapasztalatod változatos munkakörben, miközben az angol nyelvtudásod is fejleszted? Ez a lehetőség most neked szól! Partnerünk 1999 óta az egyik vezető elektronikus mérőműszer disztribútor Magyarországon. Széles választékukban programozható tápegységek, teljesítménymérők, akkumulátor-teszterek és komplett tesztberendezések találhatóak, melyeket többek között napelemek, elektromos gépjárművek teszteléséhez használnak. Csapatába keresünk új kollégát a megrendeléssel kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva