C FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres

C FEJLESZTŐ

pozícióba.

Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.
Feladatok:
  • Részvétel új funkciók tervezésében, megvalósításában,
  • Folyamatos termékek és folyamatok fejlesztése,
  • Alapvető problémák kutatása és algoritmusok/megoldások megvalósítása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, preferáltan: informatika, matematika vagy fizika,
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat fejlesztőként C területen,
  • A Linux operációs rendszer alapos ismerete,
  • Konfigurációkezelő eszközök és felügyeleti rendszerek ismerete,
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
Előnyök:
  • C++ nyelven szerzett tapasztalat,
  • Hálózati és IP protokoll tapasztalat,
  • Szkriptelési tapasztalat (Unix Shell, Python stb.),
  • Verziókezelő rendszerek ismerete,
  • Agilis módszertanok ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz és szakértelemhez illeszkedő jövedelemcsomag,
  • Család-barát munkahely, skandináv munkakultúra,
  • Élvonalbeli technológiák, kihívást jelentő projektek,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Home office (a hét nagy részében otthoni munkavégzésre van lehetőség),
  • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Megbízónk Európa vezető mobil adatgyűjtés szolgáltatója. A Norvégiában, mintegy 30 éve alapított cég mára 10 országban van jelen szakértő csapattal. 2025-re a világ vezető IoT vállalatává tervez válni. Két fő terméke van: egy műholdas nyomkövető, járműkövető és flottakövető rendszerek fejlesztésére, telepítésére, üzemeltetésére és járművédelemre specializált alkalmazás és egy, a műszaki szolgáltatócégek működését könnyítő alkalmazás. Megbízónk FOLYAMATOSAN bővíti Magyarországon R & D csapatát, ezért keresünk számára munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Partnerünk egy svájci 40 éves, saját fejlesztésű és saját gyártású környezeti monitoring szenzorrendszereket gyártó cég biotechnológiai és gyógyszeripari területen. Bővülő fejlesztő csapatukba keresünk olyan munkatársat, aki egy kreatív és agilis fejlesztő csoport tagjaként képzeli el jövőjét az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva