FINANCIAL ANALYST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Ha szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol megtanulhatsz mindent a szakmáról jelentkezz az alábbi pozícióra:

Feladataid:
  • Havi és negyedéves pénzügyi előrejelzések elkészítése,
  • Előre jelzési időszakra vonatkozó kockázatok elemzése a vezető controller segítségével,
  • Pénzügyi előrejelzések készítése a legfontosabb tervezési munkamenetekhez és működési tervekhez,
  • Üzleti eredményekből különböző elemzések elkészítése (trendelemzés, termelékenységi mérőszámok stb.),
  • Költségelemzés segítése,
  • Folyamatfejlesztési eljárásokban való részvétel,
  • A pénzügyi modellezés fejlesztéseinek a megvalósításában való részvétel, amely a tervezésben és az előrejelzésben a folyamatok hatékonyságának növelését valósítja meg,
  • A havi/negyedéves záró folyamatokban való részvétel,
  • Projektekben való részvétel, valamint az ehhez tartozó feladatokat elkészítse,
  • Az egyéb jellegű kontrolling feladatokban való részvétel.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (közgazdaságtan/ pénzügyi területen),
  • Minimum 2 – 3 éves tapasztalat könyvvizsgáló cégeknél pénzügyi vagy audit területen,
  • VAGY multinacionális vállalatnál szerzett pénzügyi elemzői tapasztalat.
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Microsoft Office kiváló ismeret, különösen az Excel alkalmazás tekintetében,
  • Erős elemző készség komplex pénzügyi adatok esetében.
Előny, de nem feltétele a pozíciónak:
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete.
  • Komplex készség pénzügyi adatok elemzésére és bemutatására
  • Számviteli alapelvek ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai tapasztalathoz illő juttatási csomag,
  • Cafetéria,
  • Negyedéves bónusz.
Munkavégzés helye: Veresegyház.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig: 8:00-16:30. szükség esetén home office (vezetőséggel történő egyeztetés után).

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Szeretne az Ügyvezető Igazgató jobb kezeként részese lenni a stratégiai megbeszéléseknek? Szeretné, ha az Ön adataira támaszkodva képes lenne a vállalat a megváltozott gazdasági környezetben is folyamatosan megfelelni a kihívásoknak? Szeretne hozzájárulni a vállalat stratégiai és operatív területén a szervezet fejlesztéséhez? Ha úgy érzi, hogy ezekre igen a válasza, akkor még MA pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza. Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk szakmai kollégát. Fő felelőssége: Az értékesítéshez kapcsolódó stratégiai célok elérésének támogatása az alábbi adatok elemzésével: költségek, bevételek, ráfordítások és piaci trendek.

A hirdetés lejár 44 nap múlva

Partnerünk, egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed. A Társaság portfoliója főleg magyarországi fotovoltaikus naperőművekből áll, de fejleszt akkumulátoros szabályozói központokat és szélerőműveket a Kelet-Európai régióban. A Vállalat célja, hogy a CEE régió egyik meghatározó, integrált megújuló energia termelő vállalata legyen a következő évtizedben. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva