TENGERI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.

Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba.
Feladatok:
  • Tengeri szállítmányozási feladatok lebonyolítása
  • Fuvarszervezés, szükséges dokumentumok kiállítása, szállítmányok nyomon követése
  • Kiszállítások napi útvonal tervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal, kiemelt ügyfelek kezelése
  • Külföldi partnerházzal való kapcsolattartás (idegennyelvű kommunikáció írásban és szóban)
  • Teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok elvégzése során
  • Értékesítéssel való szoros együttműködés, esetenként árajánlat készítés, illetve reklamációk kezelése
  • Napi riportok készítése

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat tengeri VAGY légi logisztikai szolgáltatás területén
  • Kommunikáció képes aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban mindennap használni fogod)
  • Magabiztos fellépés, jó megjelenés
  • Kiváló kommunikációs készség
Amit a cég kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • SZÉP kártyán havi nettó 12.500 Ft juttatás
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Cégen belüli szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kiszámítható munkakörülmények, stabil háttér

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Kattints a jelentkezés gombra, és küldd el az önéletrajzod!

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy több évtizedes múlttal rendelkező nagyvállalat, akik kerékpárok gyártásával és értékesítésével foglalkoznak. Bővítés miatt keresünk most hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk 25 évnyi tapasztalattal rendelkezik nemzetközi és hazai ipari digitalizációs projektek megvalósításában. Legfőbb tevékenységei közé tartozik a Softing ipari kommunikációs eszközök és szoftverek, valamint a Red Lion Controls ipari hálózati és automatizálási termékek belföldi értékesítése és szakmai képviselete. Emellett az Intland CodeBeamer és a nemzetközi, saját területén piacvezető AVEVA (korábbi Wonderware) termékfejlesztő vállalat elsődleges magyarországi disztribútora is. Most folyamatosan bővülő értékesítési csapatába keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva