ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ (ÉSZAK-KELET-MAGYARORSZÁG)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Nógrád megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén.

Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte.

Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ (ÉSZAK-KELET MAGYARORSZÁG)
Feladatok:
  • Karbantartási anyagok proaktív értékesítése új és meglévő vevők számára,
  • Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás az adott régióban,
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása,
  • Értékesítési célok megvalósítása,
  • Termékek bemutatása, ismertetése, képzések tartása vevők számára,
  • A vevői igények, műszaki tartalom, specifikációk alapján a vevőszolgálattal együttműködve műszaki árajánlatok kidolgozása, megrendelések beszerzés felé történő továbbítása,
  • Vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése,
  • A karbantartók, műszaki, munkavédelmi kollégák támogatása a műszaki projektek megvalósításában, szaktanácsadás nyújtása,
  • Költésgcsökkentési projektek megvalósítása,
  • Kapcsolattartás a gyártókkal,
  • Esetleges áruszállítás,
  • Elszámolások, beszámolók készítése, CRM rendszer napi használata,
  • Határidők követése, reklamációkezelés,
  • Kapcsolattartás a telephelyen, illetve a központban dolgozó kollégákkal.
Elvárások:
  • Minimum középfokú MŰSZAKI végzettség,
  • Min. 3 éves műszaki értékesítésben szerzett gyakorlat B2B területen,
  • Karbantartási termékek, szerszámok, munkavédelmi termékek ismerete,
  • MS Office és vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás gépjárművezetési engedély.
Előnyök:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki (gépészmérnök előny) vagy műszaki technikusi végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Vállalati autó magánhasználatra is,
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.
Munkavégzés helye: Észak-Kelet-Magyarország (Veresegyház, Miskolc, Eger, Vác. Kb a 4-estől felfelé, és keletre Miskolc vonaláig)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig (rugalmas munkarend)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Értékesítő vénával és műszaki érdeklődéssel rendelkezel? Van releváns tapasztalatod gyengeáramú rendszerekkel és egy remek fejlődési lehetőséget keresel? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnercégünk beléptető, jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/szoftver és ehhez kapcsolódó applikációk fejlesztésével, valamint értékesítésével foglalkozó, több évtizede működő, rendkívül korszerű és sikeres vállalat. A dinamikus bővülésnek köszönhetően keresünk 10 fős értékesítő csapatába új munkatársat komplex projektek B2B értékesítésére az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Ügyfelünk Európa egyik vezető fűtési szerelvény gyártója, akik több, mint 100 éves múlttal rendelkeznek. Ügyfeleik és partnereik részére, akik a cég termékeinek alkalmazása mellett döntenek, minőséget, igényes kivitelezést, kedvező ár-teljesítmény arányt és hatékony műszaki megoldásokat, valamint megfelelő támogatást biztosítanak. A magyarországi leányvállalatához új munkatársat keresünk a Kelet-magyarországi régió képviseletére a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 5 nap múlva