VÁMCSOPORT VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Amennyiben vámügyi területen dolgozol és nem csak Excel táblázatokban érzed magad otthon, hanem vezetési, szervezési készségedet is szívesen kamatoztatnád, úgy ez a lehetőség most neked szól!

Megbízónk Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt, Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. A céget szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Mára több mint 220 országot és régiót szolgál ki.

 Egy szuper csapat élére keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • A vállalat és vámhatóság közti ügyek intézése és koordinálása
  • Külső és belső ügyfelek vámkezelési igényeinek kiszolgálása
  • Biztosítani, hogy a vállalat vámügyei megfeleljenek a mindenkori vámtörvényeknek
  • Vámcsoport/import és export ügyintézők munkájának beosztása, koordinálása és támogatása
  • Jelentések, kimutatások, riportok készítése
  • Jelenléti ívek vezetése, munkavállalókkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú vámügyintézői képesítés
  • 1-3 éves vámügyintézői tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Előny:
  • Vezetői tapasztalat
  • Régens szoftver ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Piacképes alapfizetés + cafeteria
  • Bejárás támogatása (autó és egyéb tömegközlekedési eszköz esetén is), emellett céges taxi igénybe vételének lehetősége az Örs Vezér tértől
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • All you can move csomag, ingyenes edzés a Nemes Fitness teremben
  • Nemzetközi baleset és életbiztosítás
Munkavégzés helye:
  • Vecsés
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy száz százalékban magyar tulajdonú, fuvarozási és logisztikai vállalkozás. A társaság tulajdonosi és elnöki oldalról is több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezik. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Megbízónk több országban jelenlévő, hazai piacon meghatározó szerepet betöltő kereskedelmi nagyvállalat. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba: