ÜZLETFEJLESZTŐ-ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Több mint 50 éve működő partner cégünk a fröccsöntési technológiában jártas országos és nemzetközi szinten. Németország és Verőcei telephelyeiken precíz és nagy pontosságú műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak az autóipar, az elektronika, az orvostechnika és a gépipar számára.

Magyarországi partnerhálózat kialakítására keresünk munkatársat az alábbi új pozícióba:

Üzletfejlesztő – Értékesítési képviselő
Pozíció célja: a piaci részesedés növelése, stratégiai célok kitűzésében és elérésében együttműködés

Feladatok:
  • Értékesítés tervezés, a célszámok követése és azok elérése érdekében megoldások kidolgozása
  • Új értékesítési csatornák felkutatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • Ügyfél-akvirálás: hideg hívások, lead-generálás, vevőlátogatások
  • Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok készítése, utánkövetés
  • Marketing akciók, kampányok kidolgozásában való részvétel
  • Kapcsolattartás a cég vezetésével, riportok, jelentések készítése
  • Meglévő partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • B2B értékesítésben jártasság
  • Magabiztos tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Műanyagipari területen szerzett kapcsolati háló
  • Tárgyalásban, ügyfélkezelésben szerzett több éves rutin
  • Határozott fellépésű, agilis személyiség, aki az ügyfélkiszolgálás magas színvonalát értéknek tartja
Ajánlatunk:
  • Stabil, megbízható, multinacionális háttér
  • Versenyképes bérezés (alapfizetés + teljesítményarányos komponensek)
  • Home officeból történő munkavégzés a betanulási időszak után, rugalmas időbeosztás
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Országosan, nem szükséges az irodába bejárni a betanulási időszakot követően

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 35 nap múlva
Energiaipar | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi szinten működő vállalatcsoport, akiknek fő tevékenységük villamos energia termelés és értékesítés. Az árampiacokon jelen lévő európai társaságok közül, mind az ügyfeleik számát, mind a beépített teljesítőképességüket tekintve a tíz legnagyobb társaság egyike. Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat a következő pozícióba: Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 6 nap múlva