ÜGYFÉLKAPCSOLATI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség Budapesten, a II. kerületben. Jelentős ügyfélkör és változatos, nagyszabású projektek jellemzik. Jelenleg egyik 7 fős account csapatuk élére keresik új vezetőjüket, az alábbi pozícióba:

A pozíció felelősségi köre:

  • Az ügynökséghez érkező megrendelések, feladatok teljesítésének szervezése, koordinációja, az ügyfelekkel és társosztályokkal történő kapcsolattartás, teljes projektmenedzsment és a rábízott megrendelések nyomon követése.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • 7 fős ügyfélkapcsolati csapat menedzselése, koordinálása
  • Új munkatársak mentorálása
  • Közreműködés az információs programok tervezésében, szervezésében és lebonyolításában, a közvélemény befolyásolása a vállalat ügyfeleivel, illetve azok termékeivel, szolgáltatásaival szembeni kedvező kép kialakításában
  • Részvétel a vállalat ügyfelei kommunikációs filozófiájának, arculatának kidolgozásában és megvalósításában
  • Részvétel kiadványok, reklámanyagok tervezésében, készítésében, illetve ezekre vonatkozóan megbízások adása
  • Havi riport és egyéb beszámolók készítése
  • Az általad menedzselt kampányok adminisztratív feladatainak ellátása, projekt szakmai utánkövetése, kiértékelése

Téged keresünk a pozícióra, ha:

  • Rendelkezel legalább 4-5 éves releváns reklámügynökségi tapasztalattal
  • Erős projektmenedzsment- és ügyfélkapcsolati tapasztalatod van
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez
  • Agilis a hozzáállásod és megoldás központú a gondolkodásod, ügyfél-orientált látásmódod van
  • Önállóan és felelősségteljesen végzed a munkádat

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Pozícióhoz és felelősségi körhöz illeszkedő bérezés
  • Igényes munkakörnyezet Budán, a II. kerületben
  • Kutyabarát munkahely
  • Havi 8 Home Office lehetőség a próbaidőt követően
  • Rugalmas munkaidő
  • Bónusz

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és egyeztessünk a részletekről!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Pest megye

Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalatot?Szereti, ha az ügyfelek részéről felmerülő problémákra ideális megoldást kínálhat? Fontos Önnek, hogy elégedett ügyfelei legyenek a vállalatnak? Akkor ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk immár 65 éves múltra visszatekintő holland tulajdonban lévő vállalat, akik fűtési, hűtési és légkondicionáló rendszerekben, valamint ivóvízhálózatokban használt kiváló minőségű termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Több mint 70 országban kínálnak innovatív megoldásokat lakó- és kereskedelmi épületekhez, középpontban a fenntartható energiával. Ügyfélszolgálati csapatuk erősítése céljából keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva