PÁLYAKEZDŐ HR ASSZISZTENS- TOBORZÁS-KIVÁLASZTÁSI TERÜLETRE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

Ez a lehetőség olyan friss diplomásoknak szól, akik szeretnének belekóstolni egy recruiter pörgős, de kihívásokkal teli mindennapjaiba.

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi) – nem várjuk el a HR szakirányt, de előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás – szóban és írásban egyaránt. Nem a középfokú nyelvvizsga papírjára lesz szükség, hanem arra, hogy valóban képes legyél kommunikálni nemzetközi partnereinkkel
  • Érdeklődés a toborzás iránt, szeretnél profi recruiterré válni
  • Jó kommunikációs készség – telefonon kell felkeresned a jelölteket, ezért a magabiztos kommunikáció és a kapcsolatteremtő készség elengedhetetlen ebben a munkakörben
  • Folyamatos tanulás, fejlődés iránti elhivatottság

Előnyök:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Recruiter alapfeladatok elsajátítása: álláshirdetés írása, önéletrajzok szűrése, interjúztatás
  • Megfelelő jelöltek felkutatása különböző álláskereső portálokon, adatbázisokban
  • Állásértesítő hírlevelek kiküldése nyitott lehetőségeinkre
  • Senior kolléga munkájának támogatása, a projektek részfeladatainak elvégzése

Profi recruiterként a feladatköröd a következőkkel bővül majd:

  • Pozíciók átvétele ügyfeleinktől, részletek megismerése és megértése
  • Több projekt egyidejű menedzselése önállóan
  • Telefonos és személyes interjúk szervezése és megtartása; ezekről összefoglalók, riportok megírása
  • Jelölt bemutatók megszervezésében való közreműködés, ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Bemutatók utáni események nyomon követése adott projekt lezárulásáig

Juttatások:

  • Fix alapbér + havi bónusz (teljesítményed alapján).
  • Cafeteria keretet biztosítunk.
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük.

Egyéb információk:

Amit mi biztosítunk a számodra:

  • Komoly szakmai háttértámogatás
  • Változatos toborzási projektek, általunk megismerheted a teljes magyar munkaerőpiacot
  • Segítőkész, kedves kollégák – összetartó csapat!
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése
  • Személyes és csoportos jutalmak, csapatépítők
  • A próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés szerint

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón két gyors teszt megoldása után, a közvetlen felettesed tesz még fel pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. immáron 10+ éve tevékenykedik a piacon, toborozzuk a munkavállalókat partnereinknek, vagy éppen levadásszuk azt, akit kell. Szigorúan jó értelemben! Hosszútávon szeretnénk egy multit megszégyenítő belső toborzási és képzési rendszert felállítani, ehhez pedig Rád van szükségünk! Ha pár éve már a HR szakmában dolgozol és munkád jelentős részében toborzással és/vagy munkatárs képzéssel kellett foglalkoznod, hirdetésünk most neked szól. Reméljük, hogy tetszeni fog, amit kiírásunkban olvasol, magadra ismersz majd és az álláshirdetés végén vígan fogsz rábökni a jelentkezem gombra. Most saját csapatunkba keresünk új kollégát bővülés miatt.

A hirdetés lejár 43 nap múlva

A kereskedelmi szektorban működő Partnerünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

A hirdetés lejár 27 nap múlva