SZERVIZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Országos

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak.

Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis

kollégát.

Feladatok:

  • Vállalat által forgalmazott földmunkagépek és egyéb gépek átadás előtti szervizelése,
  • Speciális munkagépek helyszíni javítása, karbantartása,
  • Javítási munkálatok önálló szervezése,
  • Gépek diagnosztizálásai és kalibrálásainak elvégzése,
  • Országosan felmerülő hibaelhárítások elvégzése,
  • Alkatrész készletek figyelemmel kísérése, rendelések kezdeményezése.

Elvárások:

  • Középfokú technikusi végzettség VAGY Felsőfokú műszaki végzettség - gépészmérnök, mechatronikai mérnök, járműmérnök, hidraulikus terület,
  • Pályakezdő is lehet, VAGY építő-, mezőgazdasági vagy anyagmozgató gépek javításban szerzett tapasztalat,
  • Angol középfokú műszaki nyelvtudás írásban (dokumentációk, alkatrészjegyzék),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office ismeretek,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó szervezőkészség,
  • Proaktivitás,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Új terület megismerésére való nyitottság.

Előny:

  • Irányított fúróberendezések,- egyéb speciális munkagépek javításában szerzett tapasztalat,
  • Hidraulikus és elektronikus vezérlésű rendszerek ismerete.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Jutalékos rendszer teljesítmény függvényében,
  • Hosszútávon nemzetközi karrierlehetőség egy stabil hátterű vállalatnál,
  • Rugalmas munkarend,
  • Szervizautó magánhasználatra is.

Munkavégzés helye:

  • Országosan - a cég központja Halásztelek.

Munkarend:

  • Kb. 50-50%-ban irodai és külső helyszíni munkavégzés, a munkaidő Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Ügyfelünk fő tevékenysége a villamosenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik. Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve. Gépész szakterületű karbantartás szervezeti egységükbe keresnek új munkatársat az alábbi munkakörbe FORGÓGÉPES KARBANTARTÁSI SZAKÉRTŐ pozícióba

A hirdetés lejár 6 nap múlva