SOFTWARE TESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapathoz csatlakozni?
Szeretné próbára tenni az eddig megszerzett tudását?

Partnerünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk

kollégát.

Feladatok:

  • Tesztesetek implementálása követelmények alapján és azok végrehajtása,
  • Ügyfél oldali átvételi tesztek támogatása a prototípusok bemutatásakor,
  • Ügyfél oldali hibajelentések analízise, fejlesztés számára előkészítése (eset leírás, reprodukálhatóság),
  • Fejlesztőkkel való együttműködés és támogatásuk hibaelhárítás és folyamatos release-k közben (release candidates),
  • Teszt jelentések készítése az ellenőrzési folyamatok kapcsán,
  • Processz specifikus test dokumentáció készítése (“Test Case Description”, “Test Report”),
  • Teszt script-ek készítése (teszt automatizálás céljából).

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (elsősorban IT, Közlekedésmérnöki vagy Villamosmérnöki területről),
  • Legalább 3 év manuális vagy automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • Verziókezelő rendszerek igazolható ismerete,
  • Hibakezelő rendszerek igazolható ismerete,
  • Teszt script-ek, automatizálás és idevágó eszközök ismerete,
  • Tesztesetek írása és végrehajtása,
  • Hagyományos (Waterfall, V-modell, CMMI) és/vagy agilis fejlesztési módszertanok ismerete,
  • Szisztematikus megközelítés a tesztesetek írásánál, átfogó és nem eseti probléma analízis,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Előnyök:

  • Verziókezelő rendszerek ismerete (ClearCase),
  • Hibakezelő rendszerek ismerete (ClearQuest, JIRA),
  • Legalább alapszintű vasúti ismeretek, tapasztalatok biztosító- és jelzőberendezések terén,
  • Német nyelvtudás.

Juttatások:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér,
  • Dinamikus, összetartó csapat,
  • Izgalmas projektek,
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
  • Kiegyensúlyozott munkakörnyezet.
Munkavégzés ideje: Hétfőtől – péntekig rugalmas munkarend (heti 40ó)

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, angol és magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk Európa vezető mobil adatgyűjtés szolgáltatója. A Norvégiában, mintegy 30 éve alapított cég mára 10 országban van jelen szakértő csapattal. 2025-re a világ vezető IoT vállalatává tervez válni. Két fő terméke van: egy műholdas nyomkövető, járműkövető és flottakövető rendszerek fejlesztésére, telepítésére, üzemeltetésére és járművédelemre specializált alkalmazás és egy, a műszaki szolgáltatócégek működését könnyítő alkalmazás.

A hirdetés lejár 35 nap múlva