SENIOR JAVA BACKEND FEJLESZTŐ - FULL REMOTE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot.

A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk

SENIOR BACKEND FEJLESZTŐ - FULL REMOTE

munkatársat.

Fő felelőssége: A Backend fejlesztő felelős a meglévő termékek „backend”-jének fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozásáért, új termékek fejlesztéséért, valamint a meglévő hibák javításáért.
Feladatok:
  • Funkcionális tervek összehangolása a technológiai lehetőségekkel, Backlog refinement keretében,
  • Ezen véglegesített tervek alapján a feladatok elvégzése,
  • Önálló- és csapatmunka,
  • Szűk keresztmetszetek azonosítása, javítása az alkalmazásban, bug-ok megszűntetése,
  • Többi fejlesztővel-, tesztelővel, PO-val és managerekkel való együttműködés,
  • Aktív részvétel a meetingeken,
  • Junior kollégák támogatása, felügyelete.

Elvárások:
  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 5 éves fejlesztési tapasztalat Java területén,
  • SpringBoot ismerete,
  • Hibernate/JPA ismerete,
  • Relációs adatbázis ismerete,
  • GIT ismerete,
  • Scrum/Agile jártasság
  • Angol magabiztos társalgási szintű nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen).
Előny:
  • JAVA11/Springboot,
  • Oracle DB/PLSQL,
  • Docker,
  • Kafka,
  • Project Lombok,
  • Postman/SoapUI,
  • Holland nyelv ismerete.

Juttatások, ajánlat:
  • Profi felszerelés, amit a fejlesztő maga választhat (Windows vagy MacOS),
  • Home office VAGY FULL REMOTE lehetőség,
  • Flat structure,
  • Open door policy,
  • Transparency,
  • Karácsonyi ajándék,
  • Kávé, üdítő, snack,
  • Iroda a belvárosban,
  • Jó fej, fiatalos csapat,
  • Bejárási-, parkolási támogatás,
  • Általában évi egy utazás Hollandiába,
  • Plusz szabadnapok: Munkanap áthelyezéskor a szombati munkanap helyett pihenőnap. Mindenkinek a saját születésnapja pihenőnap,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Havi bruttó 25.000 Ft általános költségtérítés,
  • Udemy Business lehetőség,
  • Ingyenes nyelvtanfolyam, ha szükséges.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Do you want to build products based on technologies that meet with the daily trends? Do you wish to participate in building your architecture? Do you want to participate in the developments of scalable systems that serve a large amount of people? Are you an experimental character and you think Cloud-based solutions are knocking on our doors? If you think that with your ideas and solutions you can increase the number of satisfied users, you are looking for them! Our Partner established after a long and successful collaboration between a German and a Hungarian company. Our Partner has international background as they are subsidiary of a worldwide active logistics company that has network in 173 countries. With their customer portal, they offer their clients digital access to the data and processes of their logistics services and support them during the entire process from the registration to offers and orders, shipment tracking and finally the invoice and statistics. By continuously expanding and improving their portal with a focus on a first-class user experience, they are investing in a long-term and trusting partnership with their customers. We are looking for the colleagues of the Budapest development team: SENIOR BACKEND ENGINEER (JAVA/KOTLIN)

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő céghez, ahol próbára teheti az eddig megszerzett tapasztalatát? Partnerünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, ahova most bővítés céljából keresünk új kollégát.

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.