Állásajánlat: KÖNYVELŐ / Budapest

Állásajánlat: KÖNYVELŐ
Hivatkozási szám: KONYVELO-0911

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több, mint 140 országban 80000 jól képzett alkalmazott összesen 1650 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas szintű munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van a képviseleteivel, szolgáltatásaival. Magyarországon 1991 óta működnek. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Gazdasági események könyvelése
  • Részvétel az anyavállalat részére készülő havi, negyedéves, éves zárások elkészítésében
  • A magyar számviteli szabályoknak megfelelően beszámolók, statisztikák, különböző jelentések elkészítése
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés
  • Hatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Analitikus egyeztetések
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy pénzügyi)
  • Legalább 3 éves pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, igény a fejlődésre és önfejlesztésre

Juttatások, ajánlat:

  • Biztos vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység