Állásajánlat: ADÓ ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: ADOASSZI-0910

Hazánk meghatározó és dinamikusan fejlődő, magyar és nemzetközi piacokon is elismert, 100 %-ban magyar tulajdonú agráripari cégcsoportja új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

ADÓ ASSZISZTENS

A munkakör célja: a cégcsoport adó vezetőjének támogatása

Az alábbi feladatokkal várnak:
  • Magyar ÁFA bevallások beküldése, először csak előkészítése
  • Külföldi ÁFA bevallások előkészítése, segédlisták készítése
  • Magyar és külföldi intrastat bevallások előkészítése, beküldése
  • KSH, MNB jelentések beküldése
  • Bevallások egyéb adónemekben
  • Adó egyeztetések mindenféle adónemben
  • Kapcsolat tartás külföldi adótanácsadókkal
  • Cégkapu kezelése
  • Adók könyvelése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Legalább számviteli középfokú végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Hatékony, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó logikai, matematikai képesség
  • Megbízható számítógépes felhasználói ismeretek

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Adótanácsadói végzettség vagy tapasztalat

Mit kínál a cég?

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos (belföldi, illetve nemzetközi ügyletekhez kapcsolódó) feladatok
  • Innovatív cégkultúra
  • Családbarát munkahely
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!