Állásajánlat: VILLANYSZERELŐ

Hivatkozási szám: MSTOKMZG-0909

Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Megbízónk keres szakmai tapasztalattal rendelkező

VILLANYSZERELŐ
munkatársakat, azonnali belépéssel.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • tervszerű karbantartási, hibaelhárító feladatok valamint átalakító jellegű feladatok ellátása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Gyenge és erősáramú villamossági ismeretek
  • Min. 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, problémamegoldó készség
  • Pontos, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés

Előnyt jelent:
  • B kategóriás jogosítvány és gyakorlata.
  • Gyenge- és erősáramú gépek, eszközök,  vezérlésének javításában üzemben tartásában és villamos-motorok karbantartásában jártasság
  • Villamos kapcsolási rajz olvasási ismeretek

Amit kínálunk:
  • Elérhető fizetés bruttó 450 000.-Ft (napi nyolc óra munkával)
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírások alapján
  • Biztos, kiszámítható jövedelem, valamint készenléti- és túlórapótlék
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör

Munkavégzés helye:
  • Budapest, Jászberényi út és kivonuláskor az egész ország vasútvonalai

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!