Állásajánlat: ÁRUFUVAROZÓ (VESZPRÉM) / Veszprém megye

Állásajánlat: ÁRUFUVAROZÓ (VESZPRÉM)
Hivatkozási szám: MSTARUFU-0906

ÁRUFUVAROZÓK FIGYELMÉBE!

Ha olyan helyen szeretne dolgozni, ahol minden nap hazamehet a családjához?
Ha olyan helyet szeretne, ahol hétvégén nincs munkavégzés?
Ha fontos Önnek, hogy megbízható és folyamatosan karbantartott gépjárművekkel dolgozzon?

Akkor ez a lehetőség most Önnek szól!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: ÁRUFUVAROZÓ - VESZPRÉM

Munkanapok hétfőtől péntekig (HÉTVÉGÉN MUNKAVÉGZÉS NINCS).

MUNKAIDŐ:
5 órától - 13.30 óráig (30 perc munkaközi szünettel)

Feladatok:

  • Belföldi fuvarfeladatok ellátása,
  • Termék kiszállítás meghatározott útvonalon,
  • Pontos, gyors, sérülésmentes fuvarozás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány 3,5 tonnás gépjárműre,
  • Igazolható, minimum 2 éves gépjárművezetői gyakorlat 3,5 tonnás gépjárműre,
  • Jó fizikai erőnlét, rakodási tapasztalat,
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság.

Előnyök:

  • C kategóriás jogosítvány,
  • Targonca vezetői engedély,
  • GKI kártya megléte
  • Villamossági termékismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett munkalehetőség,
  • Pontos napi kifizetés és elszámolás,
  • Alkalmi munkavállalói státusz (Maximum 15 munkanap havonta, 8 órás munkarendben; 90 nap évente).

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépkocsivezető/Teherszállító/Futár
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca

Pozíciószint:

  • Beosztott