Állásajánlat: PROJEKT MŰSZAKI TANÁCSADÓ (Épületgépészeti terület)

Hivatkozási szám: MSTOMUSZ-0904

Ügyfelünk Európa egyik vezető fűtési szerelvény gyártója, akik több, mint 100 éves múlttal rendelkeznek.
Ügyfeleik és partnereik részére, akik a cég termékeinek alkalmazása mellett döntenek, minőséget, igényes kivitelezést, kedvező ár-teljesítmény arányt és hatékony műszaki megoldásokat, valamint megfelelő támogatást biztosítanak.

A magyarországi leányvállalatához új munkatársat keresünk
PROJEKT MŰSZAKI TANÁCSADÓ
munkakörbe.

Feladatok:
  • Projektek felkutatása
  • Meglévő Projekt/Beruházó/kivitelező Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, új Projekt partnerek bevonása
  • Tervegyeztetés, hidraulikai beszabályozáshoz történő méretezések elkészítése, ellenőrzése, hidraulikai beszabályozás elvégzése
  • Pályázatírókkal való kapcsolattartás
  • Pályázatok figyelése, nyomon követése, piaci információk begyűjtése
Elvárások:
  • Épületgépész mérnöki vagy technikusi végzettség
  • Kereskedelmi területen eltöltött legalább 1 év tapasztalat
  • Budapesti, vagy annak vonzáskörzetében lévő lakhely
  • Épületgépészeti tervek értelmezési készsége
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Windows Office felhasználói ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
Előnyök:
  • Fűtéstechnikai piaci ismeret
  • Német vagy angol nyelv ismerete
  • Kapcsolatokkal rendelkezik az épületgépészeti szakterület kereskedőivel, kivitelezőivel, tervezőivel, lakásszövetkezetekkel, üzemeltetőkkel, távhő vállalatokkal
Amit a cég kínál:
  • Kiemelkedő összetett bérezés- alapbérezés mellett cafeteria és 13. és 14. havi bérezés
  • Céges autó biztosítása korlátlan magánhasználattal
  • Biztos, európai szintű munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Országos, Budapesti központtal (17. kerület)
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, frissített magyar nyelvű önéletrajzzal várjuk!