Állásajánlat: CSOMAGOLÁSTERVEZŐ MÉRNÖK

Hivatkozási szám: CSOMTERV-0903

Mérnöki végzettséggel rendelkezik, esetleg folyamatban vannak a tanulmányai? Kreativitását kihasználva szeretne egy változatos, izgalmas és felelősségteljes pozícióban bizonyítani?

Olvasson tovább, mert Önt keressük! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ki a megbízónk?

Partnerünk közel 20 éve alakult, azóta egy dinamikusan fejlődő csomagolástechnikai és logisztikai szolgáltatásokat nyújtó középvállalattá nőtte ki magát Magyarországon. Csapatuk bővülése miatt keresnek új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

CSOMAGOLÁSTERVEZŐ MÉRNÖK

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Új csomagolóanyagok fejlesztésében való aktív közreműködés
  • Mintagyártás, mintagyártás felügyelete
  • Kaizen javaslatok benyújtása, értékelése, bevezetése
  • Közreműködés az új termékek bevezetésében
  • Specifikációk, rajzok karbantartása

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:
  • Mérnöki végzettség (Nem kizáró ok, ha csak folyamatban van a diploma megszerzése)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Kreativitás, határozottság, logikus gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő készség

A pozíció betöltéshez előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Könnyűipari mérnöki végzettség papír- illetve csomagolás technológus szakiránnyal
  • Autóipari tapasztalat

Mi jár munkájáért cserébe?
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Esztergom, Ipari park

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!