Állásajánlat: EXPEDÍCIÓS SZAKMAI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: EXPEDICI-0902

RENDHAGYÓ ÁLLÁSHIRDETÉSÜNK KÖVETKEZIK!

Imádod a keleti kultúrákat, és minden vágyad, hogy eljuss Ázsia olyan területeire, ahová turistaként sosem tudnál?

Szeretnél kiszakadni a szürke hétköznapokból, és olyan helyekre eljutni, ahová sosem lenne lehetőséged?

Mindig is szeretted a művelődéstörténetet, és részt vennél a magyarság ősműveltségének kutatásában is?

Ha elhivatott és kalandvágyó vagy, és bírod a változó körülményeket, akkor téged keresünk!

A Kőrösi Csoma Munkaterv megvalósításához keresünk most új Expedíciós Szakmai Segítőt, aki egy 2-3 fős szakértői csapathoz csatlakozik a kutatási tevékenységet segítve.

A kutatások döntően Belső- és Közép-Ázsiában, valamint az összehasonlító mintakutatásoknál Délkelet-Ázsiában zajlanak, ezeket a vidékeket járja végig 2-3 hónapos utakban a kutatói csapat évente 5-6 hónapot terepen dolgozva.

A hazaérkezést követően a budapesti irodában kell majd feldolgozni az anyagokat, így a pozíció egész éves elfoglaltságot jelent!

A budapesti munkák idején méltányos lakhatási lehetőséget tud partnerünk felajánlani.

Kérjük ne jelentkezz, ha:

- nem bírod az állandó változást, amikor nem tudod hetekre előre, hogy éppen mit kell majd csinálnod
- ha nem szeretsz utazni
- ha csak irodai környezetben szeretnél dolgozni
- ha nem bírod az extrém időjárási körülményeket (pl. sivatagok, magashegyi fennsíkok, zuhatagok és nomád közösségek), és hogy időnként sátorban kell éjszakáznod

Mik lesznek a feladatok?

- a Kőrösi Csoma Munkaterv és a Mintakincs Munkaterv több hónapos, jellemzően belső-ázsiai kiutazásokon történő részvétel
- a kutatási háttériroda vezetése
- az utazások során lehetővé tenni, hogy elérhetőek legyenek a kutatásszervezés adattárai és honlapjai
- olyan rendszer tervezése, kiépítése és folyamatos fejlesztése, mely lehetővé teszi az információ-, projekt- és tudásmenedzsmentet
- pályázatírás
- fényképek, videofelvételek készítése és azok szerkesztése, archiválása
- hangfelvételek készítése és azokból emlékeztetők készítése, archiválása

Várjuk jelentkezésed, ha az alábbiak igazak rád!

- a napi teendők mellett képes vagy higgadt maradni, és családias, otthonos hangulatot teremteni messzi országokban is
- gyakorlott vagy tereplovaglásban, vagy nyitott vagy ennek elsajátítására
- jól tűrőd a bizonytalanságot
- megbízható vagy, elhivatott, jól fogalmazol és nincs gond a kommunikációval
- magas a fizikai és lelki teherbírásod
- a pörgős időszakok után szeretsz elmélyedni az adminisztrációban is, átláthatóan kezelsz dokumentumokat

Előny, ha beszélsz idegen nyelvet (lehetőleg kínai, ujgur vagy török, de legalább angol vagy orosz), illetve van tapasztalatod a magyar néptáncban!

Ha nincs idegennyelv tudásod, viszont kiváló vagy irodavezetőként, projekt menedzserként vagy rendezvényszervezőként, és szeretnél partnerünkkel együtt dolgozni, akkor budapesti irodánkban tudnak foglalkoztatni Kárpát-medencei kommunikációs munkatársként és rendezvényszervezőként.

Várjuk jelentkezésed!

Hasonló pozícióink

MUNKAVÉDELMI KOORDINÁTOR