Állásajánlat: FLOTTA ADMINISZTRÁTOR / Pest megye

Állásajánlat: FLOTTA ADMINISZTRÁTOR
Hivatkozási szám: FLOTTAAD-0902

Budaörsi telephelyű, stabil hátterű, osztrák tulajdonú autószállító cég keres új kollégát egy fiatal, szimpatikus csapatba az alábbi pozíció betöltésére:

FLOTTA ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • A szállítmányozási osztály adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Statisztikák készítése a fuvarokról, az útvonalakról, a sofőrök által megtett kilométerekről
  • Fuvarokmányok elkészítésében való részvétel
  • Szabadság idején a kollégák helyettesítése
  • Számlázás előkészítésében való részvétel
  • A vezetőség által rábízott egyéb feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • Középiskolai érettségi bizonyítvány
  • Alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Precizitás, számokkal való affinitás
  • Excel jó felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Proaktivitás, monotonitástűrés, problémamegoldó készség, stressztűrő-képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Cafetéria
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budaörs
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Alapfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens

Pozíciószint:

  • Beosztott