Állásajánlat: PÉNZÜGYI KONZULENS

Hivatkozási szám: PENZUGYI-0830

Többszörösen innovációs díjjal kitüntetett cég keres új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:
Pénzügyi konzulens munkatárs

Munkavégzés helye: Szolnok

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Termelésirányítási és ERP rendszer pénzügyi/számviteli moduljainak a bevezetése, oktatása magyarországi ügyfelek részére
  • Rendszeres konzultáció az ügyfelekkel és a belső fejlesztő csapattal
  • Ügyéltámogatási feladatok telefonon, emailban, néha helyszínen, személyesen

Az elvárásoknak, melyeknek meg kell felelned:

  • Pénzügyi egyetemi / főiskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft Office)
  • B kategóriás jogosítvány (több év vezetői rutinnal)
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Önálló, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit munkádért cserébe kapsz:

  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Üzleti folyamatok megismerése több iparág vonatkozásában
  • Fiatalos, kiváló szakemberekből álló, dinamikus csapat
  • Önállóság
  • Stabil üzleti háttér
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • “A” kategóriás irodai környezet
  • Havonta céges pizzaparty. :)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!