Állásajánlat: JUNIOR ERP TANÁCSADÓ

Hivatkozási szám: JUNERPTA-0830

Junior ERP tanácsadó munkatársat keresünk!

Szereted a kihívásokat és a változatos munkákat?
Kiváló szervező és problémamegoldó készségekkel bírsz?
Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal?

Amennyiben minden kérdésre IGEN a válaszod, JELENTKEZZ!

Mit kapsz munkádért cserébe?
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Üzleti folyamatok megismerése több iparág vonatkozásában
  • Bevezetés az Ipar 4.0 innovatív világába
  • Fiatalos, kiváló szakemberekből álló, dinamikus csapat
  • Stabil üzleti háttér
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Havonta céges pizzaparty. :)
Mik lesznek a feladataid?
  • Élenjáró TruMES termelésirányítási rendszer ügyfél támogatása
  • Részvétel a helpdesk és a support tevékenység ellátásában
  • Használati útmutatók, dokumentációk készítése
  • Részvétel ügyfél bevezetések megvalósításában
  • Új funkciók tesztelése és átvétele
  • Ügyfél oktatások
Milyen elvárásoknak kell megfelelned?
  • Egyetemi / főiskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft Office)
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Rendszerszemlélet
  • Proaktív hozzáállás, önálló, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Mi jelenthet előnyt jelentkezésed során?
  • Termelő vállalatnál szerzett ismeretek, különös tekintettel a műszak és gyártás tervezésben
  • Felhasználóként szerzett tapasztalat bármilyen ügyviteli rendszerben
  • Angol nyelvtudás
Munkavégzés helye: Szolnok

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül! :)