Állásajánlat: BLOKK ELEKTRIKUS

Hivatkozási szám: MSTOBLOK-0829

Partnerünk fő tevékenysége a villamos- és hőenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik. Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőművét üzemeltetik. Elismert technológiájával és megbízhatóságával aktív szereplője hazánk villamosenergia-termelési és energiakereskedelmi piacának.
Csapatukba keresünk új munkatársat

BLOKK ELEKTRIKUS
munkakörbe.

Főbb feladatok:
  • Helyismereti meghatalmazásának megfelelően az erőművi rendszer részét képező villamos gépek és más erősáramú, nagyfeszültségű villamos berendezések, hálózatok, rendszerek tekintetében biztosítja a fő-, és segédberendezések előírás szerinti üzemeltetését a biztonságot és egészséget nem veszélyeztető optimális üzemállapot létrehozása érdekében.
  • Üzemzavaros helyzetek kezelése, elhárítása a normál üzemviteli állapotok helyreállítása.
  • Részvétel a hibafeltárási és hibaelhárítási feladatokban.
  • Villamos kapcsolási műveletek megtervezése és végrehajtása.
  • A karbantartásra kerülő villamos berendezések üzemviteli előkészítése, illetve a karbantartás befejezését követően az üzemképes állapot visszaállítása, és az üzemi próbák elvégzésének biztosítása.
  • Esetenként kijelölés alapján személyes-, vagy azonnali felügyeletet adása, mint szerelési felügyelő.
A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • Villamos alállomás kezelő végzettség (korábbi besorolás szerint Villamosmű kezelő I-II)
  • Legalább 1,5 éves nagyfeszültségű villamos rendszerek üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló stressztűrő készség
  • Folyamatos munkarend vállalása
Előnyt jelent:
  • Technikusi végzettség
  • Energiatermelés-, és/vagy energiaszolgáltatás területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Irányítástechnikai területen szerzett végzettség vagy tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Villamosművi kazán/gázturbina/gőzturbina gépészi végzettségek
Amit a cég kínál:
  • Kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Karrier és továbbképzési lehetőségek
  • Biztonságos és korszerű munkakörülmények
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:  Százhalombatta

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!