Állásajánlat: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR / Pest megye

Állásajánlat: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR
Hivatkozási szám: RAKTADMI-0828

Partnerünk egy ausztriai székhelyű cégcsoport tagja, 1990-ben alakult. Budaörsön egy több mint 8.000 autót befogadó autóraktárral és 86 autószállító kamionnal lát el komplex autólogisztikai feladatokat. Stabil szerződött megrendelői hátterükkel és hosszú távú, bejelentett munkaköreikkel biztos munkahelyet és jövedelmet, ezáltal biztonságot nyújt több, mint 300 munkavállalónak. Csapatuk bővülése miatt keresnek új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • A munkaruhák és alkatrészek rendelése, bevételezése, nyilvántartása, követése és kiadása
  • Ezzel kapcsolatos adminisztrációs és raktárai feladatok ellátása
  • Számlák, statisztikák kezelése, nyomon követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a cég különböző részlegein dolgozó kollégákkal
  • Leltározás, készlet számon tartása, stb.
  • Egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Csapatjátékos, de képes önállóan is gondolkodni és dolgozni
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Középiskolai érettségi bizonyítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítógép kezelési és felhasználói alapismeretek
  • Ügyfél-orientáció
  • Precizitás, megbízhatóság, rugalmasság, monotónia-tűrés
  • Jó problémamegoldó készség, stressztűrő-képesség, visszacsatolási készség

Előnyök:

  • Német és/vagy angol alapszintű nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Cafetéria
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budaörs
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek

Pozíciószint:

  • Beosztott