Állásajánlat: FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (SZENTKIRÁLY)

Hivatkozási szám: MSTOFROC-0823

Megbízónk Magyarország piacvezető ásványvízgyártója. Csapatukba keresünk új kollégákat Szentkirályra

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ
pozícióba.

Feladatok:
  • Műanyag fröccsöntő gépek kezelése, beállítása
  • Munkakörhöz kapcsolódó dokumentációk vezetése
  • Alapanyagok előkészítése a gyártás számára
  • Gyártósorok, gépek ellenőrzése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség esetén legalább fél év tapasztalat műanyagipari területen, fröccsöntésben VAGY
  • Szakirányú végzettség esetén pályakezdő jelölt is szóba jöhet!
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
Amit a cég kínál:
  • Alapbér mellett összetett juttatási csomag (cafeteria, baleset-, és életbiztosítás, műszakpótlék)
  • Bejárás támogatás, illetve ingyenes céges járat
  • Iskola támogatás
  • Családi rendezvények
Munkavégzés helye:
  • Szentkirály (Tiszakécske – Tiszabög – Lakitelek – Szentkirály útvonalról céges buszjárat van)
Munkaidő:
  • 3 műszakos munkarend

Jelentkezni frissített önéletrajz csatolásával lehet!