Állásajánlat: RAKTÁROZÁSI FOLYAMATFEJLESZTŐ SPECIALISTA

Hivatkozási szám: MSTORAKT-0823

Megbízónk több, mint 20 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú vállalat, aki a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.

Számukra keresünk új kollégát szigetszentmiklósi telephelyükre

RAKTÁROZÁSI FOLYAMATFEJLESZTŐ SPECIALISTA
pozícióba.

Feladatok:
  • A beérkező vevői megkeresések alapján árajánlatok készítése, teljes pályázati folyamat kezelése.
  • A meglévő ügyfelek folyamatváltozási igényeinek elemzése, felmérése, új folyamatok bevezetése.
  • Az új üzleti lehetőségek logisztikai folyamatinak tervezése, egyeztetése az ügyfelekkel, majd később a megvalósítása az implementációs időszakban.
  • Együttműködés a magyarországi raktári szervezetekkel, folyamatoptimalizálási lehetőségek felmérése, megvalósítása, hatékonyság növelő projektek indítása.
  • A magyarországi telephelyek támogatása a cégen belüli folyamat felmérési irányelvek alapján, X-site projektek támogatása (VSM, KATA session, etc.)
  • Komplex logisztikai folyamatok költségelemzése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat logisztikai vagy raktárlogisztikai területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű excel ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas fokú elemzői gondolkodásmód
  • Képesség több projekt párhuzamos kezelésére
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek
Amit a cég kínál:
  • Összetett juttatási csomag
  • Szakmai fejlődést biztosító feladatkör
  • Kellemes munkahelyi légkör, családias környezet
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Amennyiben érdekes a lehetőség, úgy várjuk jelentkezését honlapunkon keresztül frissített, szakmai önéletrajzával!