Állásajánlat: ÉLELMISZER MIKROBIOLÓGUS / Budapest

Állásajánlat: ÉLELMISZER MIKROBIOLÓGUS
Hivatkozási szám: ELELMIKR-0822

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.
A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.
Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

ÉLELMISZER MIKROBIOLÓGUS

Feladatok:

  • Vizsgálati tervek készítése, nyomon követése a vállalati előírásoknak és irányelveknek megfelelően
  • Élelmiszer mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése
  • Eredmények dokumentálása
  • Laboratóriumi háttértevékenység végzése: eszközök előkészítése, táptalajok főzése, sterilezése; laboratóriumi berendezések működtetése, a megfelelő működés ellenőrzése
  • Mintakezeléssel, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb jelentések elkészítésével, gondozásával kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • A tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok figyelése, kezelése

Elvárások:

  • Élelmiszer mikrobiológus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás

Előnyök:

  • Élelmiszer mikrobiológiában szerzett tapasztalat
  • Mikrobiológus vagy mikrobiológus technikus végzettség
  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • ÉLELMISZERIPAR: Élelmiszeripari mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb

Pozíciószint:

  • Beosztott