Állásajánlat: JAVA FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTOPKJM-0821

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

JAVA FEJLESZTŐ
munkakörbe.

Feladatok:
  • Pénzügyi rendszer megismerése, fejlesztése, és paraméterezése
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Fejlesztői csapat tagjainak támogatása

Elvárások:
  • Minimum 2 éves releváns munkatapasztalat (Java, Spring, Hibernate, SQL)
  • Középszintű angol nyelvtudás (nem a papír számít)
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Belső igény minőségi, értékteremtő munkára
  • Csapatjátékos attitűd
  • Agilis, felelős hozzáállás

Előnyök:
  • J2EE technológiák ismerete (JPA, JMS stb.)
  • Automatizált tesztelési technológiák ismerete (JUnit / TestNG / Spock / Selenium)
  • SOAP, REST ismeret
  • Pénzügyi, banküzemi ismeretek
  • Unix ismeretek

Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés
  • Fiatal csapat
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Korszerű fejlesztési módszertanok
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Modern iroda, kedvező munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Továbblépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest