Állásajánlat: SZEMÉLYI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: SZEMELYI-0916

Partnerünk, egy jogi tevékenységet ellátó szakmai kamara új csapattagot keres az alábbi pozíció betöltésére:

SZEMÉLYI ASSZISZTENS

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Hivatalos levelek előkészítése
  • Kapcsolattartás a társszervezetekkel, kamarai tagokkal és a munkavállalókkal
  • Időpont egyeztetések
  • Ügyfelek fogadása és reprezentáció előkészítése
  • Tárgyalási anyagok előkészítése
  • Megbeszélések nyomon követése, utókövetése, jegyzőkönyvvezetés, gépelési feladatok
  • Elnök személyes ügyeinek intézése
  • Adminisztratív folyamatok kezelése, jelentések készítése
  • Munkamenet és programok rendszerezése és nyilvántartása
Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbi szakmai készségekkel:
  • Középfokú végzettség
  • Jogi nyelvezet ismerete
  • Microsoft Office programok magabiztos használata (elsősorban Word, Outlook és Excel)
  • Angol nyelv középfokú ismerete (B2-es szint)
Személyes készségek, melyekre szükséged lesz a pozícióban:
  • Pozitív szemléletmód, határozott, talpraesett személyiség, aki a megoldásokat és a cselekvéseket keresi a munkában
  • Nagyon jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Gyorsaság, pontosság és alaposság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó időgazdálkodási képesség és rugalmasság

A kiválasztásnál előnyre tehetsz szert, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • 1 év jogi asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete vagy az angolon kívül egyéb nyelv ismerete

Mit kínál a cég?

  • Modern, elegáns, innovatív munkakörnyezet
  • Munkavégzési lehetőség egy fiatalos és összetartó közegben
  • Hosszú távú elköteleződési lehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!