Állásajánlat: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOMINO-0814

Megbízónk nemzetközi tulajdonú, kötőelem gyártó és forgalmazó vállalat, akik 18 éve vannak jelen Magyarországon. A cég jelenleg több, mint 150 millió alkatrészt szállít több ezer megrendelőjéhez, kis részlegektől a globális testületeken át.

Csapatukba keresünk új munkatársat
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • 2 fős csapat munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Az ügyfelek oldaláról felmerülő reklamációk, problémák kezelése
  • Termék vagy folyamatok oldaláról probléma kezelése
  • 8D riportok elkészítése
  • Folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Éves auditok során a cég képviselete, belső auditok lefolytatása
  • Új belépők oktatása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év műszaki hátterű cégnél szerzett tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Vezetői tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fix fizetés mellett bónusz
  • Bejárás támogatása- autóval 15 Ft/ km, tömegközlekedéssel 86 %-ban
  • Folyamatosan szakmai és nyelvi képzések, tréningek
  • Csapatépítő programok
  • Pizza Friday
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós- M0 autópályán könnyedén megközelíthetőek
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!